Obrazy na zakázku

Představte si, že jste našli ten poslední detail, který vašemu působišti chyběl.

Obraz, který ho zútulní a bude předávat pozitivní energii vám i vašim zákazníkům.

Že pořád hledáte? Ani Gabriele se dlouho nedařilo najít obrazy pro svou nově zařízenou vinárnu. Hledala obrazy, které by vyzařovaly pozitivní energii a které by měly správné rozměry pro již konkrétní místa. Hledala na internetu a na Instagramu, a když už ji nějaký obraz zaujal, byl příliš malý nebo jeho barvy neladily s vybavením vinárny.

Gabriela se na mě obrátila s prosbou. Líbil se jí můj styl, ale žádný můj hotový obraz nevyhovoval rozměrem. Pro vinárnu chtěla obrazy, které budou navozovat luxusní atmosféru, budou připomínat paprsky slunečního světla a tekoucí víno. S Gabrielou jsme se domluvily na obrazech na zakázku.

Právě obraz na zakázku může být i řešením pro váš interiér, abyste už nemuseli hledat a mohli svůj drahocenný čas investovat jinam. Abyste nemuseli dělat kompromisy.

Pošlete mi e-mail na info (zavináč) dominikabrejchova.com se svou představou a společně najdeme nejlepší řešení bez kompromisů.

Stále váháte, jestli je pro vás obraz na míru vhodná volba?

~ Obraz na zakázku je o něco dražší, než pokud si vybíráte z mých již hotových obrazů.

~ Výbornou volbou je pro vás v případě, že hledáte obraz pro konkrétní místo, tedy do již daného prostoru. Potřebujete tedy konkrétní rozměr a barevné ladění.

~ Obraz na zakázku je také ideální, když jednoduše chcete, aby obraz vznikl přímo pro vás.

Jak probíhá malba obrazu na zakázku?

~ Nejprve mi napíšete rozměr, pozici, barevné ladění nebo cílenou energii/emoci, kterou chcete, aby obraz vyzařoval. Můžete mi také poslat fotografii místa, kde bude umístěn. Všechny detaily spolu probereme.

~ Požádám vás také, abyste mi poslali referenční obrazy z mé tvorby, které vás oslovily.

~ Na základě těchto informací Vám připravím cenovou nabídku. Ceny obrazu na zakázku se pohybují od 10 000 Kč výše.

~ Příprava obrazu na zakázku trvá cca 1 měsíc od složení nevratné zálohy, která činí 2 000 Kč.

~ Po odsouhlasení finálního vzhledu obraz lakuji matným lakem a po pár dnech doručuji. Doprava je v ceně zakázky.

Reference

„Jako dva architekti v domácnosti si do svého prostoru nepustíme jen tak něco a pečlivě si věci vybíráme.

Už delší dobu jsme sháněli obraz do obýváku a nemohli jsme nic vybrat. Pak jsme poznali Dominiku a zaujala nás energie, která z obrazů jde. Bylo to něco nového, něco svěžího.

Rozhodli jsme se Dominiku oslovit k individuální spolupráci a nechat si udělat obraz na míru. Vybrali jsme základní barvy, atmosféru, kompozici a zbytek už jsme nechali na autorce.

Výsledek byl skvělý, přesně takový obraz jsme chtěli. Teď už mnohdy jen sedíme na gauči, popíjíme kávu a koukáme na obraz.

Děkujeme!“

Kristýna a Viktor

 

Máte otázky? Neváhejte mi napsat: